| Neverrrrrr a întrebat:

La operația de deviație de sept si de polipi dupa ce îți face anestezia generala(locala) și începe sa lucreze,simți durere? Dati-mi si mai multe detalii despre ele, poate găsesc pe cineva care a trecut prin asta, sau daca cunoașteți...E important.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intr-adevar are oxigen dar cum ti-o pune in secunda doi adormihappy Asa o fost si la mine nici nu mi-am amintit ca mi-a atins fata si am adormithappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am fost operat de polipi! Prima data iti da un anestezic cu fluturas in vena iar apoi te adoarme cu masca acea! Nu simti deloc durere! O seara fainahappy

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

Nu prea știu nimic despre medicina,,, masca'' aia vine dotata cu un tub de oxigen nu? nu incomodează asa tare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Deci intr-adevar are oxigen dar cum ti-o pune in secunda doi adormihappy Asa o fost si la mine nici nu mi-am amintit ca mi-a atins fata si am adormithappy

| Neverrrrrr explică:

Mulțumesc de raspums, dar am nevoie sa știu si de operația de deviatie de sept.