| delia27 a întrebat:

Lamaia te poate scapa de alunite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu.

| Xenya a răspuns:

NU cred ca lamaia are astfel de"puteri" happy

| Hevnoraak a răspuns:

Numai chirurgia te scapă de alunițe.

| alex0110 a răspuns:

Nu, desigur ca nu.

| Clau_Clauditza_1997 a răspuns:

Sa stii ca am gasit si eu asta intr-o revista, acum nu stiu daca e bine sau nu dar spunea sa iti aplici zeama de lamaie...

| Di22 a răspuns:

Tratamentele naturiste sunt ok, dar nu dau intotdeauna rezultate tocmai pentru ca fiecare ten e diferit. Eu am fost la un control dermatologic la Anca Dobos si acum mai am f putine cosuri.
Lasa lamaia si fa-ti o programare la un dermatologwinking