| enyy93 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie o modalitate prin care se poate scapa de alunite?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Pentru cele cu laser 40/alunita dar pentru cele de operat cam 300/alunita dar in care intra tot: anestezie, operatia in sine, biopsia, pansamente.

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un medic dermatolog daca ai probleme cu alunitele! Unele dintre ele pot fi inofensive si se trateaza prin simpla ardere cu laser dar altele sunt cu potenţial malign, si deci trebuiesc tratate cu seriozitate de un doctor!

| enyy93 explică (pentru luiza):

Ai idee cam cat costa /alunita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Poti scapa de alunite prin tratament,sau cum se spune din stramosi:leaga un fir de par de cal de alunita, trage incet, iar in cateva zile se va usca si v-a cadea.sa nu tragi incat sa-l smulgi.