| qCrotal a întrebat:

Lentilele de contact iti strica ochii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar daca cad jos cand incerci sa le pui pe ochi prinde mizerie

| thegatekeeper a răspuns:

Daca le folosesti in mod corect si tii cont de masurile de igiena, nu iti vor afecta ochii. Poti afla mai multe de aici:
http://www.garbo.ro/......ntact.html

| AlexL28 a răspuns:

Nu, un coleg de-al meu are lentile si nu are nicio problema, sunt super utile si invizibile... happy

| Ninz a răspuns:

NU, gandeste-te ca multi dintre noi folosim lentile de contact pentru a vedea mai bine, nu neaparat pentru.a schimba culoarea ochilor, dar prin tara nostra prea putini.

| Stefanita_Elena_1957 a răspuns:

Da