| attila555 a întrebat:

Imi spuneti va rog lentilele de contact colorate se pot purta si fara sa ai probleme cu ochii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| violetamariapwp a răspuns:

Sigur.

| gvrmaria a răspuns:

Bineinteles. Atata timp cat lentilele nu sunt pentru cei cu probleme se pot purta. Dar ai grija sa nu adormi cu ele.

| tTeo a răspuns:

Se pot purta si fara sa ai probleme cu ochii insa ai grija cat timp le porti.happy