| anonim_4396 a întrebat:

Leucocite, neutrofile si limfocite crescute *putin* fiind insarcinata.
E de la sarcina sau trebuie sa ma ingrijorez? Fiind weekend nu am cum sa ajung la medicul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Draga noi nu suntem medici, medicul de familie citeste analizele, luni mergi la cabinet cu rezultatul analizelor si vezi ce spune medicul. Sarcina usoara

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc frumos! Ma gandeam ca poate a trecut cineva prin asta pe aici, stiu ca nu sunteti medici. Eram panicata