| Alexandru38488 a întrebat:

Bună ziua! Mi-am făcut analizele și mi-au ieșit leucocite 10, 50 ele fiind valori normale 4-10, limfocite 10, 80 % valori normale 20-55, limfocite 1, 14 valori normale 1-4

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Bună, Alexandru! Zi-ne și nouă întrebarea sau ce te frământă. Numai bine!?