| anonim_4396 a întrebat:

Lotiunea tonica de la Clear skin pentru puncte negre, este eficienta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Be12345 a răspuns:

Da o poti folosi dupa ce ti-ai curata tenul si pori sunt deschisi ca sa intre lotiunea tonica. poti folosi mai bine de la avon happy parerea mea

| AndreeaCdr a răspuns:

Eu cred ca da!happy

| kermit a răspuns:

DA! eu am folosit-o si o folosesc in continuare si este foarte buna! te asigur.:*

| larysukx a răspuns:

Da, dar depinde si de ten...de exemplu maicamea a luat doua sticle una pentru mine si una pentru ea...eu in 5 zile aveam fata mult mai curata dar ea avea mai multe puncte negrehee hee

| TaylorSwift a răspuns:

Depinde de ten! Mie mi-a ajutat, incat dupa 3 zile aveam fata lipsita de puncte negre, dar prietena mea avea si mai multe puncte negre. Mi-am dat seama ca aceasa lotiune tonica nu ajuta tenul gras. Daca ai tenul gras, incearca o lotiune de la Nivea sau de la Avon.