| mihaeladulcikk a întrebat:

A folosit cineva lotiunea tonica impotriva punctelor negre pure skin de la oriflame? Daca da este eficienta.? Vrea sa-si cumpere mama si vrea sa se documenteze...Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aniskutza a răspuns:

Am folosi-to eu un timp indelungat si nu a avut nici un efect, scuze

2 răspunsuri:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Eu am folosit lotiunea tonica pentru puncte negre Clearskin de la Avon. Intr-adevar la mine a dat rezultate! happy

| SloOpY a răspuns:

Mai bine iti faci acasa o masca pentru puncte negre.
Faci o infuzie de musetel si stai cu fata in aburii de ceai. Apoi freci tenul in zona punclelor negre cu malai.
dupa ce speli fata cu apa de la caldutz la rece, treci o felie de rosie pe fata sau niste pepene rosu, iar la 15-20 de minute clatesti din nou. Bafta! kiss