| laudima22 a întrebat:

M-a blocat cineva apoi m-a deblocat și tot nu o văd pe ea sau postările ei. Dar nu puteam să ii scriu nici pe Messenger, dar acum m-a deblocat de pe messenger și tot nu pot sa ii vad profilul, doar mesaj pe messenger. Cum fac sa ii dau cerere de prietenie sau daca are ea setat funcția asta cum o dezactivez? Dețin telefonul ei la mine cum fac sa vad asta. Și să mă adăuga din nou la prieteni, iar ea sa îmi accepte prietenia. Sau trebuie sa aștept 30 zile a făcut update Facebook cumva? Da, da știu că nu e categoria potrivită dar vreau un răspuns urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

De ce atâta disperare sa redeveniți prieteni pe Facebook? Contează cumva pentru fericirea ta?

Trebuie să-ți trimită ea pretenia. Sa ti găsească profilul si să te adauge.

| laudima22 explică (pentru carevaescu):

Pai a încercat să mă găsească și m-a găsit dar îmi poate da doar mesaj pe messenger, și nu mă poate adăuga la prieteni și nici profilul nu mi l poate vedea.

| Xox0 a răspuns:

Probabil te-a blocat si pe Facebook si pe Messenger.
Intra pe profilul ei de Facebook sau pe aplicatia ei de Facebook (nu Messenger), intra la setari si sigur esti in lista "block"

| laudima22 explică (pentru Xox0):

Nu sunt in lista ei de block. Sunt deblocat.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

De ce iti pasa asa de mult de persoane care nu ar depune nici jumatate din efortul tau pentru a se imprietenii, Laur Dima.