| anonim_4396 a întrebat:

Cineva poate vedea ca i-am vizualizat profilul de facebook, chiar daca nu-l am in lista de prieteni? Tocmai m-am uitat pe profilul cuiva si acum mi-a dat cerere de prietenie? De ce? :-s
Va rog, urgent.

Funda- Vot si toate cele big hug

Răspuns Câştigător
| GothicTiamat a răspuns:

Nu se poate vedea pe Fb, a fost doar o coincidenta stai linistita dar exista o aplicatie care iti arata cate vizualizari a avut profilul in acea zi.

| elsa87 a răspuns (pentru GothicTiamat):

A fost o coincidenta...am aflat pana la urma. Poti sa imi dai si mie un link cu acea aplicatie, daca nu contine virusi? Te rog. Multumesc.

1 răspuns: