| anonim_4396 a întrebat:

M-a muscat ceva de gat(un paianjen sau o insecta de gradina)si mi s-a inrosit toata zona si am mici bubite.
Nu-mi dati raspunsuri in gen:,, du-te la medic sau la farmacie".
Spuneti-mi va rog site-uri cu creme de preparat acasa(naturale)cu care as putea sa ma dau.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

Este invazie de capuse si dupa cum spui tu, s-ar putea sa te fii muscat una si nu e deloc de gluma pentru ca se moare din asa ceva.Ce farmacie? Te rog sa te duci urgent la medic!

1 răspuns:
| Siminica98 a răspuns:

Poate ca daca iei o crema la intamplare poti sa faci o alergie mai mare! Parerea mea este ca trebuie sa mergi la doctor chiar daca tu nu vrei...