| xmadutssu a întrebat:

M-a tras curentul la ochiul stang si mi s-a inrosit foarte tare, imi lacrimeaza si ma ustura.Ce as putea sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Este o crema : CANAMICINA. Iti va trece in cateva zile, da-te de vreo 2-3 pe zi!

6 răspunsuri:
| Ahead a răspuns:

Cand eram mai mic aveam problema asta si imi punea lapte de mama in ochi si functiona.

Răspuns utilizator avertizat
| atleticu97 a răspuns:

Sa iti pui niste picaturi cum ar fi nostamine sau visine e bun si incercat de mine sau floxal...

| VladMarian99 a răspuns:

Pune gheata si tine-o asa pana se topeste asa imi facea mama happy

| Felys a răspuns:

Fuguta la farmacie, gasesti tu una non-stop