| calinescustefan16 a întrebat:

M-am batut cu un coleg si mi-a dat obraz si mi-s-a umflat cum fac sa scap repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VreauSaRad a răspuns:

O bucata de carne rece nu inghetata si de vita de preferat.Trage umflatura.

te-am ajutat?

4 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Atunci trebuia sa ii dai si tu una in nas...

| Albastru45 a răspuns:

Spala-te pe fata cu urina de vaca.

| GIRLBELIEBER a răspuns:

Pai puneti gheata sau compresa rece big grin

| calinescustefan16 explică:

Mi-am pus si nu trece ma doare si rau de tot