| anonim_4396 a întrebat:

Azi un coleg si cu cel mai bun prieten al meu(tot coleg) s-au batut in clasa, colegul a dat in el prima data si i-a dat una in fata, si am crezut ca cel mai bun prieten al meu v-a pierde lupta dar si-a revenit si l-a pus la pamant si l-a batut de i s-a umflat fruntea si nasu.
Problema mea este cand vad bataie sau particip in ea incep sa tremur. eu cred ca este o fobie sau ceva de genu si daca o sa se ia cineva de mine o sa incep sa tremur si sa fiu panicat. Cum as putea sa scap de aceasta "fobie"?

3 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Cred ca ar merge sa faci niste box sau macar sa te lupti cu colegul tau asa in gluma ( ca la wresling ) intelegi?

| CostinxD a răspuns (pentru paulthegame):

Am vorbit cu parintii mei sa ma dea la MMA dar nu vor...F*king this life

| Latinmoon a răspuns:

Nu este fobie este frica...
Cumva tu sau subconstientul tau se gandeste sa nu fie lovit de asta reactionezi, incearca sa fi mai curajos iar daca vezi ca doi se bat si nu vrei sa participi iti poti gasi alta ocupatie sau poti placa de acolo.
Te pup! :*