| Alexandra_3922 a întrebat:

M-am bronzat pe fata foarte rau, mai ales pe fata...cum pot sa scap repede de roseala asta...va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yunnyaaa a răspuns:

Eu cu iaurt ma dauhappy si trecehappy

iti iei d`ala simplu si il dai pe fata pana se usucahappy

Bafta:*

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te dai cu iaurt sau cu o crema hidratanta sau una speciala, care se foloseste dupa plaja. Succes!

| KatyKat a răspuns:

Cu crema, sau cu untura de gisca, daca ai.

| Alexandra_3922 explică:

Mai ales pe nas am vrut sa scriu... mi-a scapat

| Alexandra_3922 explică:

Multumesc mult de raspunsuri :*:*:*:*:*

| Lolo_3214 a răspuns:

Eucerin -lotiune dupa plaja. e foarte buna regenereaza pielea expusa razelor solare, am folosit-o si eu pentru ca am tenul deschis si ma inrosesc ingrozitor. daca vrei ceva home made incearca iaurt.big grin
pa pa!

| Akarisu a răspuns:

Trebuie sa iti dai cu iaurt simplu pe fata si sa astepti 2 ore...iti spun, ajuta foarte mult. cel mai bine e sa te culci.

| 19gl a răspuns:

Cel mai bine e sa te dai cu NIVEA VISAGE e o lotiune pentru piele iritata...SucceS!