| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Cum pot sa scap de roseala lasata de cosuri? Fundita.

4 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Fucidin și crema de la Ivatherme Metrocrem sunt bestiale happy Fiind dermatologice fii sigur că nu îți vor dăuna.

| Mirunamiru98 a răspuns:

Poti folosii miere de albine, are efecte antibacteriene si regenerante, reduce inflamatiile si rosata, aplici pe fata mierea lasi 10-15 minute pana se usuca apoi clatesti cu apa calduta, in cateva zile se observa schimbari. sau mai exista un ulei 100% pur din arbore de ceai - tea tree oil... sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Dem0N a răspuns (pentru Mirunamiru98):

Conteaza tipul de miere?

| Mirunamiru98 a răspuns:

Nu