| Anon1m086543 a întrebat:

M-am certat cu mama si a vrut sa ma loveasca iar eu am prins-o de maini si atunci m-a lovit cu piciorul in burta, in partea de jos. Eu acum sunt in perioada menstruala si a inceput sa imi curga iar mult sange ca si cum as fi in primele zile si ma doare tare. As vrea sa stiu cam ce as putea pati? Fundaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu patesti nimic, faptul ca-ti curge mai mult este de la emotii, pentru ca nu cred ca te-a lovit atat de tare incat sa-ti rupa vreun organ intern.
Stai cuminte in pat si incearca si te odihneste azi si maine, si va trece.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

In primul rand, nu ar trebui sa ai asemenea probleme cu mama ta.

De obicei tratezi cauza, nu "simptomele". Daca aceasta hemoragie tine si dupa ciclul tau, atunci e o problema.

| Danyel2002 a răspuns:

Doamne Ferește!