| CookieTsang a întrebat:

De cateva zile ma doare piciorul si nu pot sal intind, am fost cu mama la doctor mi-a luat sange si nu am nimic. pe bunica mea o doare fix in locul unde si pe mine ma doare dar ea are reumatism...Multi spun ca e de la crestere ca am 12 ani...

asi putea avea ceva grav?

laughing nu am cum sa am piciorul rupt m-am lovit la celalalt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| enchanted a răspuns:

Da, poate fi de la cresterea oaselor dar este bine sa te dai cu o alifie pentru dureri musculare si reumatice sau un gel pentru astfel de dureri si sa iei o jumatate de aspirina la 4-6ore

3 răspunsuri:
| CookieTsang explică:

Zafrina: rezultatele spuneau ca nu am straight face

| чnÐяч a răspuns:

O sa-ti treaca cu masajhappy

| zafrina a răspuns:

Ai reumatism... eu am de la 13 ani