| MElyza a întrebat:

De cateva zile ma doare spatele foarte tare si burta, desi nu sunt in perioada menstruala..Cred ca am racit de la Revelion.Ce imi puteti recomanda pentru aceste dureri? sad Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La burta nu se raceste iar la spate te poti da cu puterea ursului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Posibil o raceala, asta in cazul in care ai stat cu picioarele pe gresie, ori te-ai imbracat prea subtire in aceasta perioada.
Vremea e inselatoare, chiar daca ti se pare ca e cald, nu-i asa.
Insa nu exclud si o anexita.
Mergi la medic pentru un ecograf daca situatia se inrautateste.
Te pup!

| Duchess a răspuns:

Daca e raceala antibiotic, iar pentru dureri nurofen ( e cam cel mai bun).