| anonim_4396 a întrebat:

M-am dus la baie sa fac "treaba mare" (de fapt sa ma prefac deoarece vroiam un moment de liniste ca era party la mine in casa). Ca sa fie mai realist m-am sters la fund si... pe hartie am vazut sange, mult (era aproape plina hartia aceea micuta cu care m-am sters). Bun, m-am speriat ca naiba dar m-am mai sters odata ca sa vad daca nu cumva sangerez, iar, hartia a fost perfect curata fara cea mai mica pata de sange sau de... fufu ^_^ si nu, nu am umblat cu ochiul maro (sunt baiat).
Ce credeti ca este? Tremur ca naiba nail biting mor de frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| medicultau a răspuns:

Se pate sa ai hemoroizi interni sau externi.
nu ai ajut nici o jena cand ai mers la baie sa faci "treaba mare"?

Pt hemoroizi vezi ce se poate face:
tratament:
http://www.medicultau.com/......izilor.php

tratament cu plante medicinale:
http://www.medicultau.com/......oroizi.php

cum scap de hemoroizi?
http://www.esanatos.com/......i75837.php

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ca sa intelg vrei ca sa ghicim noi ce era?
Pe langa asta te-ai mai afisat ghicitoarea la "sanatate" pai atunci sfatul meu ar fi sa consulti un psiholog.

Răspuns utilizator avertizat
| miranda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor.

| sebastian1331 a răspuns:

Fugi la doctor

| crisbens33 a răspuns:

Frate eu cred ca cineva de la party sangereaza afla daca esti tu fugi la doctor happyhappy pa