| Aoxkajcjw a întrebat:

M-am gandit sa imi iau omega 3, nu stiu de unde, m-am uitat pe gymbeam si myprotein mi se par cam ieftine, stiti voi ceva calitativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bio Pure Max(de la Agetis)
E mai concentrat decat multele de pe piata.

| HadesSs a răspuns:

Omacor,de la farmacie, la unele se dau doar pe reteta.

| ribak a răspuns:

Trebuie sa fie neaparat scumpe ca sa fie bune, nu? laughing

| Aoxkajcjw explică (pentru ribak):

Nu.dar stiu ca mama cand eram mic zicea ca sunt scumpe rau si sa le iau si na m.a fixat asta +daca sunt asa de bune pentru organism cum de ar fi asa ieftine

| ribak a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Eu nu am luat dar am auzit ca omega 3 nu sunt asa scumpe, si sunt foarte sanatoase pentru organism.