| Noname_4934 a întrebat:

M-am hotarat sa mananc doar fructe, legume si lactate...si sa fac 1 h de sport (pe bicicleta) pe zi.Cat pot sa slabesc intr-o luna daca o tin asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu stiu ca incepand cu a 2 saptamani ti se schimba metabolismul ...mult nu stiu cat vei slabia dar sigur te vei simti rau. funda?

| Mihai111111111 a răspuns:

Pai o sa slbabesti si o sa faci un pic de musci dar sigur slabesti vreo 2-3kg

| HideeNsEEk01 a răspuns:

Tu ai scris mai sus ca te-ai decis sa mananci doar fructe legume si lactate. Sa nu crezi ca chipsurile Lays sau bauturile racoritoare cum ar fi Coca Cola nu ingrasa. Coca Cola pe langa faptul ca ingrasa nu este nici sanatoasa. eu cred ca daca faci sport pe bicicleta iti trebuie mai mult decat o ora pe zi nu cred ca mori sau lesini daca ai face vreo 2ore sau chiar 3 ore de alergare pe zi daca te decizi sa faci 2 ore fa o ora de alergare si o ora cu bicicleta. big grin Vei ajunge sigur sa dai jos cateva kilograme bune ai grija sa nu slabesti in exces daca se intampla asta prezinta-te urgent si repede la medicul de familie.