| flrnnn0202 a întrebat:

M-am lovit acum cateva luni la mana si am ramas cu o pata maronie sub unghie. Oare mai dispare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va dispare!
O unghie de la mana se regenereaza complet in 3-4 luni.
O unghie de la picior se regenereaza in 6-7 luni.
Cu rabdare, in 2 luni vei avea o unghie complet noua, iar patul lezat al unghiei, se va vindeca si va dispare maroniul.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut sex cu ea? Referitor la categoria la care ai postat.

| sierra1 a răspuns:

Yep

| Andreeush a răspuns:

O să dispară cu timpul.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Apelează la ojă rolling on the floor

| andrey69 a răspuns:

Saracutul de tine laughing
altii mor si nu mai au nimic iar tu cu unghiuta ta...happy

| flrnnn0202 explică (pentru andrey69):

Razi ca prostu eu am intrebat daca se vindeca, nu m-am vaitat.k

| andrey69 a răspuns:

Maa,tu esti din Romania?laughing

| WgStefan a răspuns:

Cati ani ai copile? laughing pata maronie e de la cacao laughing logica ca trece, te vaiti ca. Ai crescut in puf