| Brieezer a întrebat:

M-am lovit la unghia de la mana si am degetul umflat. In interiorul unghiei este ceva negru. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Daca ai ceva negru este posibil sa iti cada unghia. Daca iti cade se reface in 6 luni.Eu iti recomand sa te duci la medicul de familie o sa iti dea un unguent ceva.Sanatate! Funda?

2 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Cred ca o sa iti cada unghea.

| Wenttmann a răspuns:

In cel mai rau caz iti cade unghia, nu te panica nu e grav. laughing) ce porcarii postati pe TPU