| anonim_4396 a întrebat:

M-am nascut cu un suflu sistoric si azi am avut 3 intepaturi la inima si m-am simntit cam ametit am fost la floreasca la urgenta la camera de garda mi-a facut electrocartiograma a spus ca e bine mia loat tensiunea a spus ca e bine mia loat sange si mi-a spus ca s-ar putea sa am o valva infindata voi ce credeti mi-a spus sa merg la fundeni sa imi fac ecografie cardiaca niste analize pentru colesterol si un HOLTER ECG ceva aparat sa il tin 24 de ore sa vada cum imi merge inima

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci cat mai repede la Fundeni. Medicii de la Floreasca sunt profesionisti si nu te-ar trimite degeaba.

soothe
| soothe a răspuns:

Te duci sa iti puna aparatul si sa faci ecografia. Aici parerile fac mai mult rau decat bine. Maine dimineata esti la Fundeni.