| TanjiroSadgeXd a întrebat:

Salut, am 19 ani, sex masculin. Recent mi-am făcut un control la inimă (ekg, holter si ecografie cardiaca) si mi-a zis ca n-am nimic. Saturația mea este normala. Am făcut și analize la sange si nimic, totul perfect normal. Problema mea este: senzatie de lipsa de aer, oboseală, si musculara, si psihică, senzație de somn. Într-adevăr, eu m-am culcat azi la 2 dimineața si m-am trezit la 8. N-am nici forță si in mare parte nu relaționez cu nimeni. Nici la tiroidă n-am nimic+ in tineretea mea n-am avut probleme de sănătate. Ideea e ca in mare parte stau in casa(nu-s gras, nici slab) si nu prea fac nimic, îmi e foame mai mereu si cam ma enervez usor. Nu prea zambesc also. Doamna la cardiologie m-a întrebat, dupa consultatie, daca as vrea sa ma duc la psiholog, dar i-am zis ca as vrea sa incerc singur. Plus că imi e frica de oameni si am o tristețe fata de faptul ca nu sunt intr-o relatie si nu o sa exite fete care o sa se uite la mine, pentru ca sunt mega ciudat si unconventional.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută-ți pasiunile, ieși la aer, fă sport, stai de vorbă cu cineva... O să fie bine. happy Investește în ceea ce contează și lucrează la atitudine. A, și zâmbește frumos. big grin Oamenii fericiți sunt atractivi.