| mihaela1mihaela a întrebat:

M-am operat de apendicita saptamana trecuta, dupa cat timp imi pot relua activitatea, cand ma pot duce la scoala? Pentru ca acum cam obosesc cand merg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Niculinaa a răspuns:

Buna!
Si eu am fost operata si dupa ce am iesit din spital, am mai stat o saptamana acasa, dupa care am mers la scoala...la recomandarea medicului.
Dar daca spui ca inca te simti obosita, cel mai bine ar fi sa mai stai o saptamana acasa.
Insanatosire grabnica!