| anonim_4396 a întrebat:

M-am spalat intr-o zi cu sapun pe penis, iar a doua zi a inceput sa ma usture capul cand urinam, am crezut ca este ceva iritatie, dar in a treia zi, o usturime insuportabila a dus la urinarea cu cateva picaturi de sange. Ma dor testiculul stang, rinichiul stang si penisul. Ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Nu se face diagnosticare medicala pe internet cu ata mai mult cat pe aici nu misuna medici.

| whatevernvm a răspuns:

Ai vreo infectie ceva.

| Idkidk a răspuns:

Bună,
Poţi merge la medic, sau poate este o infecţie, dar mai recomandat e să mergi la doctor!

| ajutorvarog02081994 a răspuns:

Salutare prietene! Am avut si eu asa problema, urinam cu picaturi de sange, asta a fost vu vreo 3-4 ani in urma, era iarna, foarte frig, eu personal am presupus ca am racit, pina la urma asa si a fost, de atunci, pina in ziua de azi sa nu fie cu deochi, nu am avut singerari, totusi prietene, daca timp de citeva zile nu iti trece, eu iti recomand sa pleci la urolog.

| ajutorvarog02081994 a răspuns:

Salutare prietene! Am avut si eu asa problema, urinam cu picaturi de sange, asta a fost vu vreo 3-4 ani in urma, era iarna, foarte frig, eu personal am presupus ca am racit, pina la urma asa si a fost, de atunci, pina in ziua de azi sa nu fie cu deochi, nu am avut singerari, totusi prietene, daca timp de citeva zile nu iti trece, eu iti recomand sa pleci la urolog.