| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.Totul a inceput a doua zi dupa ce mi-am spalat penisul cu sampon. Am constatat ca o durere insuportabila imi cuprindea capul penisului. Prima data am crezut ca este ceva iritatie, dar tot in aceeasi zi, cateva picaturi de sange isi faceau aparitia dupa ce m-am urinat. A treia zi, am inceput sa observ naparlirea capului penisului meu. E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine adreseaza-te medicului de familie!
Eu cred ca ai alte probleme, asta in caz ca ai avut contact sexual neprotejat!
Asa ca, nu ezita si fugi la medic!
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Foarte grav.Dar mai sus, la mansardă.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu a fost vorba de o iritaţie datorată şamponului, cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/BTS.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune!

| EneCristian a răspuns:

Ma abtin sa nu rad de tine daca e ceva grav consulta medicul.

| RaraSeeDY a răspuns:

E extrem de grav. Iti v-a cade si vei ramane fara!