| RăzvannRăzviii a întrebat:

am facut un lucru de care nu sunt chiar mandru... Acum cateva zeci de minute eram in dus, si am fost curios sa-mi vad marimea penisului in erectie totala. Problema e ca odata ce am inceput, nu m-am mai oprit. M-am gandit sa profit de erectie, si am inceput sa-mi spal penisul cu sapun(capul penisului). Insa dobitocimea de care am dat dovada este peste limite. Am inceput sa ma masturbez(copil dobitoc, ce pot spune). A durat ceva timp, dar dupa ce am simtit ca-mi vine, mi-am dat drumul. Atunci am simtit o usturime groaznica. M-am gandit ca mi-a mai ramas sapun in penis, asa ca am dat cu jetul de apa pe canal... si m-a usturat la fel de rau. Intrebarea mea: E posibil sa fi capatat o infectie urinara? Mentionez ca am facut sex NUMAI cu prezervativ, odata am folosit chiar doua, iar prezervativul era Durex si era gros(safe), deci nu cred ca acel lucru ar fi fost o problema, plus ca nu am avut necazuri de genul sa mi se rupa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RăzvannRăzviii explică:

Dude, am facut sex intr-o noapte de 3 ori, si tot nu ma durea atat de rau.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Sapunul nu are cum sa infecteze, o sa iti treaca.
Este ca atunci cand iti intra sapun in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are cum sa te infecteze acel sapun.
Nu te mai masturba, risti sa nu mai simti nimic in dormitor.
Ti-ai fortat penisul, atata tot.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Mary012 a răspuns:

E ok si sa stii nu e deloc rau sa faci laba(nu ma lasa sa folosesc cuvinte legate de sex ca cica se pot folosi doar la categoria dragoste si sex) am intrebat eu doctorul eu o fac de la 7 ani.PS: Am 14 ani.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Crede-ma ca si eu am incercat faza cu sapunul dar nu am patit nimic, trece dupa cateva ore, poate 1 zi/2.
Sapunul nu avea cum sa te infecteze, la asta nu te gandi, poate l-ai prea fortat...eu stiu...