| Anna04 a întrebat:

M-am zgariat in ceva ascutit. zgarietura nu e adanca si e foarte subtire, dar nu vreau sa se vindece si sa dispara, as vrea sa se cicatrizeze si sa-mi ramana asa. ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Da-te cu spirt, pune un plasture si lasa asa.

| Change a răspuns:

DE ce ai vrea sa ramana cicatrice? NU are sens...

| Tinkabell a răspuns:

laughing pai du-te si compata`ti bio.nu stiu km d la farmaceewinking

| Anna04 explică:

Gata m-am razgandit.mi-am dat seama ca prostie era sa fac

| Ghost_1336 a răspuns:

Te-ai zgariat intr-o lama din mana ta, nu?

| georgeak a răspuns:

Generatia emo straight face

| mircea_4346 a răspuns:

Te automutilezi? Pacat