| Grigore_Denisa_1983 a întrebat:

Azi mi-am zgariat telefonul. Este o zgarietura mare dar nu e deloc adanca. Nici nu se simte. Pot face ceva sa dispara? Pls!

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Il bagi 5 minute in microunde...

| Danzell a răspuns (pentru ombladon):

Doar 5? plasticul nu o sa se topeasca asa repede. trebuie macar 10 daca nu 15

| ombladon a răspuns (pentru Danzell):

In cuptorul cu microunde nu o sa reusesti niciodata sa topesti plastic...

| Danzell a răspuns (pentru ombladon):

Lasa ma asa ca merge

| ombladon a răspuns (pentru Danzell):

Nee,nu merge

| MskDesign a răspuns:

In afara sa-i pui folie protectiva, nu prea ai ce sa-i faci, in afara de schimbarea disply-ului.

| girl971 a răspuns:

Buna.Cel mai bine e sa il duci la un specialist. Apropo, ai mai pus inregistrarea pe youtube?

| Muntean_Filip_1999 a răspuns:

Da, poti sa pui o folie protectoare si zgarietura nu o sa se mai observe.