| Alex2669 a întrebat:

De curând mi-am zgariat smartwatch-ul si chiar daca este o zgarietura fină as vrea sa o fac sa dispara. Daca aveti idee de vreo chestie cum as putea sa indepartez zgarietura nu ezitati sa nu imi spuneti.
Zgarietura este pe rama ceasului care este facuta din plastic.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să faci să dispară zgârietura.

| Nitunitu a răspuns:

Du-te la o spalatorie auto si roaga-i sa iti dea putin polish auto (cel mai fin si freaca bine cu o laveta curata.

Dupa doar il stergi si gata.

| Izabela2005 a răspuns:

Cred ca nu exista nici-o soluție decât sa schimbi ecranul. Bafta!