| Eu3281 a întrebat:

Ma ajuta ceaiul de sunătoare in a alunga starea de neliniște și stres? Imi fac stres la inima și nu stiu de ce,gandesc cam negativist,imi e frica sa nu pățesc ceva,uneori am ameteli,ma doar toți Mușchii din corp,parca nu am putere,ma simt slabita, poate fi vorba de anxietate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te poate ajuta dar mai bun e cel de tei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta. Si teiul. Levantica. Roinita. Menta. Si o vizita la medic. Poate ai lipsa de magneziu. Sau anemie.