| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt de ceva timp cu o problema, careia nu i-am dat prea mare importanta pana acum cateva zile, cand am decis ca nu se mai poate straight face. Problema mea, sunt cearcanele. La mine apar in coltul ochiului, langa nas, si sunt de-a dreptu' nasoale. Daca stiti ceva creme, sau tratamente naturiste care ma vor ajuta, spuneti-mi si mie va rog happy. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Cea mai buna crema impotriva cearcanelor este Vichy. O gasesti in farmacii la 50 RON. Isi face efectul in timp, dar si-l face bine. Daca vrei rezultate imediate, foloseste un anticearcan bun. Eu am de la Max Factory si sunt multumita de el.

| ane_2757 a răspuns:

Incearca "crema de ochi pentru fermitate INDRA" care atenueaza liniile fine din jurul ochilor chiar de la primele aplicari. Contine coenzima Q10 si ulei de trandafir salbatic. detalii la anema33@yahoo.com