| ruzycciocolata a întrebat:

Amun cosulet sub piele alb, langa coltul ochiului (1 cm) de la el si nu stiu cumsa scap de el. Am incercat sa-l storc dar nu se stoarce si a durut f. tare. Cum pot sa scap de el? Daca se poate remedii naturiste nu am incredere in creme (mai ales ca este aproape de ochi).

4 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Si eu am avut unul pe frunte...nici al meu nu se strangea.dar totusi am strans k toata puterea si am reusit nu stiu km sa il sparg...a durut dar macar nu il mai am.sau nu mai stiu km k acu parca se putea

| LoveAngel223 a răspuns:

Acela nu este un cos, este excesul de sebum al fetei...se inpunge cu acul, dar cel mai bine este sa mergi la un cosmetician.

| katy9801 a răspuns:

Eu am fost in situatia ta,si la fel linga ochi,iata ce am facut:am dezinfectat un ac si l-am spart,l-am scurs bine si acum parca nici n-am avut nimic, nici semn, nimic.Succes!

| alfredas a răspuns:

Nu umbla la el pentru ca nu vei putea sa-l storci! Trebuie sa apelezi la o cosmeticiana!