| alexandru1234 a întrebat:

Ma doare burta vomit ma doare capul si am ameteli puternice ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Posibil o toxiinfectie alimentara. Fuga la urgenta ca nu e de stat acasa!

| ZeYa a răspuns:

Fugi la medic!

| Crisyy a răspuns:

Du-te la medicul de familie!happy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Merhi la un doctor pana nu se agraveaza... e posibil sa ai anemie dar pot fi si alte cauze mai grave.asa ca du-te la medicul de familie si o sa iti spuna sigur ce aihappy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Diesel94...cum sa ii vina menstruatia? Il cheama alexandru deci sigur nu e fatalaughing

| diesel94 a răspuns:

Poate trebuie sa iti vina menstruatia sau esti insarcinata

| I U L I A a răspuns:

Dute la doctor