| Emmadinlego a întrebat:

Buna ziua, mereu cand sunt stresata am o stare de oboseala,lesin,tremur, greata, dureri puternice abdominale.Seara vomit si ma doare burta foarte tare, am facut controale peste tot si nu a mers. Nu pot dormi, am ameteli groaznice unde pot merge, ma ajutati va rog din suflet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Se numește atac de panica! Când ai un astfel de atac uda un prosop și puneți-l pe față

2 răspunsuri:
| MorcovMajestic a răspuns:

Psiholog

| Emmadinlego explică (pentru MorcovMajestic):

Nu stiu sigur daca merge findca nu o am din copilarie nu am traume adica cred ca nu imi face nimic si platesc degeaba