| IrinaaIrr a întrebat:

Ma doare capul, imi tiuie urechile si imi vine sa vomit? Ce as putea sa iau ca sa imi treaca? Si ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ia un avocalmin, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta.

| Alecsyyya a răspuns:

Mai bine te duci la un medic, asa o sa stii sigur ce ai, plus ca o sa iti spuna el ce trebuie sa iei. Poate ca ai tot auzit de multe ori asta, dar in momente de genul nu ar strica un mic control.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tensiune si stresssssss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar fi bine sa faci un control la medic.
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120875
Te pup!

| georgeta27 a răspuns:

Mai merri la medic

| georgeta27 a răspuns:

Mai bine mergi la medic. scuze pentru greseala