| unknown00 a întrebat:

Ma doare capul si imi zvacneste foarte tare, de ce?
Cand ma misc brusc simt ca imi zvacneste si mai tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rlr09 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat...nu mai sta asa mult la calculator.Trei-patru zile si nu mai simti nimic.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Tensiunea, energizantele, ciocolata, cafeaua, fumatul.
i-a un antinevralgic sau un antiinflamator, ketonal, iburpofen ceva si stai intins in pat.

| ELENUS1981 a răspuns:

Verifica-ti tensiunea si bataile inimii. Poti avea probleme de sanatate majore. Consulta un specialist daca simptomele persista mai mult de o zi