| newaccountbye a întrebat:

Mă doare de un an laba piciorul, în golul acela al piciorului și nu pot merge pe toată talpa și când merg foarte mult ma doare, sau după ce fac sport, nu mereu. Ce as putea avea?
https://www.google.com/......ps?/imgres

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Mergi la un ortoped. Iti va face o radiografie sa vada curbura talpii. Si iti va recomanda talonete. Cred. Pentru ca asa a patit Nini cand a mers fara tocuri. Cand poarta tocuri nu are probleme. Dar presupun ca tu esti barbat.

| newaccountbye explică (pentru NunuNini):

Sunt fata

| NunuNini a răspuns (pentru newaccountbye):

Atunci incearca sa umbli cu incaltaminte cu toc. Nu numaidecat "cui" dar sa aiba minim 5 cm. Vezi cum te simti asa.