| Dia a întrebat:

Ma doare foarte rau o ureche, mai exact stanga.
Si pe pernuta aia simt ceva tare inauntru, cat un bob de orez, sper ca nu e ceva ganglion crying(. Ma prins si curentu, dar din astea nu am mai patit.
Ce sa fac? sad
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Vata imbibata in bitter suedez

| TooNight a răspuns:

Pai cel mai probabil ai facut o otita, nu te speria.Trebuie sa mergi la doctor, ca cu otita nu-i de gluma, 0 sa-ti dea picaturi de urechi cel mai probabil, du-te la 0Rlistkiss.

| Razvanjerrry a răspuns:

Daca te-a prins curentul, trebuie sa iti faci un cornet sau mai multe din hartie le pui in ureche cu gaura mai mica si ii dai foc dar il tii pana sa nu ti se arda mana. Vezi sa nu te arzi. Asa iti vei scoateaerul din ureche. Daca nu merge du-te maine la doctor. NU STA.