| Tudor_2273 a întrebat:

De ieri am o durere in partea stanga a pieptului ( stanga deasupra sfarcului cumva sub brat). Pare o mica umflatura, nu e vizibila, o simt daca imi plimb degetele pe acolo si doare putin, mai ales cand apas. A mai patit cineva asa ceva? (pare ca ar fi un ganglion)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Probabil e din cauza efortului. Consulta de urgenta un doctor.

Bafta!

| CorneliaC a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic