| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare laba piciorului pe partea exterioare la tendon, de ceva vreme am tot masat si se pare ca durerea m-a lasat un pic dar tot persista ca si cum ceva s-ar fi incalecat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Ia de la farmacie bengay sau fastum gel si fa-ti masaj sanatate

| Bogdan_9316 a răspuns:

Si pe mine ma doare partea dreapta laba piciorului da chiar nu stiu de ce.Mas duce la doctor nu mii mie ca ma duc da ma tem sa nu zica("Ca imi trebuie operatie bla'bla'.Da mie nu mii fracturat de loc nu m-am lovit, nu am nimic absolut.Da numa ca ma doare un pic.Si ma tem sa nu spuna ca trebuie nu stiu ce specialisti, ca stiti cum ee oricine se teme de Dr mai ales ca te gandesti la ce ii mai rau sad )
Multumesc poate ma ajutati si pe mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai du-te la doctor