| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare rau testicolul stang. sad Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Borcanelul a răspuns:

Du-te cat poti de repede la doctor.Stiu pe cineva care tot asa il durea dupa care ii s-a umflat si a ajuns operat pentru extractia testiculului.

| anonim_4396 explică (pentru Borcanelul):

Am sa ma duc.

5 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Coioza acuta

| GabrielaIoana a răspuns:

Du-te la doctor.

| Darius2019 a răspuns:

Poate te-ai lovit...

| MinaLovee a răspuns:

Ochiul? si pe mine ma doare acel sting, nu stiu de ce, poate sa fii alergic la ceva, sau in aer ceva sa fie care iti provoaca asta, la mine etot asa, FUNDA?