| MihaiSergiu345 a întrebat:

Am 16 ani si am observat aseara stand in pat, ca ma doare testicolul stang,daca il palpez un pic cu degetele ma doare pana in partea stanga a abdomenului,ce ar putea sa fie, sunt foarte speriat, DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| asclepius a răspuns:

Hmmthinking mi s a intamplat si mi e odata toate persoanele pe care le am intrebat mi au recomandat sa ma duc la medic eu nu am mers si am observat ca in timp mi a trecutthinking dar totusi tind sa iti orientez pasi catre un medic specializat deoarece daca te doare si in partea stanga a abdomenului ar putea sa fie destul de grav

| MihaiSergiu345 explică (pentru asclepius):

Nu dar de exemplu,m-am masturbat dimineata, totul in regula, iar dupa vreo doua ore ma dor ambele, s-ar putea sa ma suprasolicit, sau trebuie s-o las mai moale?

2 răspunsuri:
| WeedForever a răspuns:

Mai bine te-ai duce la medic de specialitate pentru ca poate sa fie la fel de bine si o infectie care sa-ti cuprinda si alte organe. Poate iti va recomanda un tratament care sa te faca bine. Succes! happy