| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare urechea rau, azi am stat in frig cam mult! E oare posibil sa fac otita din nou ca am mai facut pe la 6-7 ani si a fost durere de ma termina...
raspuns rapid ca circula frica prin sange

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Ai prins curent si da chiar doare rau.Incerca sa faci un fel de sageata cu varful deschis(din hartie), prin care sa bagi fumul unei tigari aprinse.La mine functioneaza.