| Dany99 a întrebat:

Acum cateva zile am venit de la mare si am obsevat ca ma doare urechia foarte rau.Am aflat dupa aceea ca am facut otita dar la mine nu sunt la fel simptomele ca pe internet, canalul este blocat si nu mai aud cu urechea dreapta.Stie cineva vreun remediu rapid va rog mult aseara nu am putut sa dorm decat 2 ore de durere.
P.S: Am luat picaturi de urechi si nurofen express iar astazi am inceput sa iau si antibiotice

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La doctor.

| unprietenaproape a răspuns:

O r l ist