| bwoyb412 a întrebat:

Ma fac pe piept cu crema depilatoare de la farmec cu efect in 3 minute, are ceva daca dau cu crema si pe sfarcuri in timp ce o intind pe piept ca sa-mi indeparteze firisoarele de langa sfarcuri? Ceara este mai buna? Dar cu ceara daca ating sfarcurile are ceva? Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mamelonul trebuie protejat.
Nu plici pe el nici cremă, nici ceară, nimic.
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

N-are nimic daca aplici crema.Nu te sfatuiesc sa faci lucrul asta si cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Epilatul cu ceara este bun.
Ai grija in jurul sfarcurilkor, e o zona delicata acolo.
Firisoarele acelea indica o dereglare hormonala, ar trebui sa mergi la medic.
Te pup!